O nás

Klienti společnosti GPS Dohled požadují u každé činnosti vysokou profesionalitu a zákaznickou péči.

GPS Dohled je satelitní, monitorovací a vyhledávací služba, která slouží k zabezpečení vozidel, jejich monitorování a případnému vyhledání. Veškeré požadavky na služby související se zabezpečením a monitorováním vozidla jsou poskytovány prostřednictvím online webové aplikace nebo operačního pracoviště, které vyhodnocuje jednotlivé činnosti zařízení umístěného ve vozidle. GPS Dohled využívá systémy GPS, GSM a profesionální mapové podklady.

Měnící se potřeby a přání našich klientů, spolu s rozvojem techniky, inovací produktů a vývojem legislativy vytvářejí základ pro strategii naší společnosti. Někteří klienti požadují na míru zhotovené produkty a vysoký stupeň přístupu a poradenství, zatímco jiní chtějí maximální svobodu vlastní volby, aniž by museli platit za služby, které nepotřebují.

Vedlejší funkce jsou zadávány specialistům, od nichž se požaduje dodávání pružných produktů, odborné poradenství a mezinárodní podpora. Každý dodavatel, který chce poskytovat správné produkty a služby všem těmto klientům musí mít přístup ke všem distribučním kanálům a zároveň mít profesionální znalosti v mnoha oborech.

Hlavní výhodou systému GPS DOHLED je jeho vysoká účinnost při zabezpečení vozidla a příznivá pořizovací cena zařízení včetně služeb, které jsou dostupné široké motoristické veřejnosti. GPS Dohled umožnuje osobám i společnostem neustálý přehled o pohybu soukromých i služebních vozidel. GPS Dohled v reálném čase zaznamenává jízdní parametry vozu, jako je poloha, rychlost, čas atd. Všechny dodávané moduly jsou schváleny pro veškerá motorová vozidla. Moduly jsou schopny zajišťovat přenosy požadovaných informací i v extrémních podmínkách. Díky využívání systému GPS je zaměření naprosto přesné.