Jste připraveni na případnou kontrolu?

06.05.2021

PROVOZUJETE DOPRAVU NEBO MÁTE HLÁŠENA AUTA NA FIRMU? CHCETE BÝT PŘIPRAVENI NA PŘÍPADNOU KONTROLU? S NÁMI TO JE HRAČKA.

Každý z nás ví, že štěstí přeje připraveným! Není to jen o dodržování pravidel na silnici, ale i o dodržování předpisů apožadavků na podklady, doklady a evidenci ohledně provozu služebních vozů. S naší službou se už nebudete stresovat,že v případě kontroly, ať už ve firmě nebo na silnici, nebudete mít potřebné doklady a evidenci k dispozici.

Provoz služebních vozů nebo nákladní dopravy upravuje velké množství předpisů a pravidel. V případě zjištění jejichnedostatků nebo dokonce porušení nás čekají horké chvilky.

Nabízíme Vám ucelenou službu, která zahrnuje elektronickou knihu jízd, včetně podrobné historie jednotlivých jízd i smapovým podkladem a s chronologicky řazenými daty, která na sebe navazují, což se týká především počátečního akonečného stavu tachometru. V případě střídání více řidičů v jednom voze, nabízíme identifikaci řidiče. Pokud svýmzaměstnancům umožňujete využít služební vůz i k soukromým účelům, naše jednotka umožňuje přepínat mezi služební asoukromou jízdou.

V případě potřeby okamžitě vidíte aktuální polohu všech vozidel. Můžete tak optimalizovat efektivitu jejich využití. V případě odcizení vozidla můžete sledovat aktuální polohu vozu a v případě využití pokročilejší technologie GPSlokátoru, lze vozidlo zastavit na dálku.

Pravidelné načítání čerpání pohonných hmot, spotřebě paliva u jednotlivých vozů a reportu hodnocení stylu jízdyjednotlivých řidičů Vám může pomoci jak ke snížení nákladů za provoz vozu, tak i k prodloužení životnosti vašehovozového parku.

Data jsou načítána automaticky na dálku, není potřeba ručně připojovat jednotku a stahovat soubory a následně jeupravovat. Náš systém rovněž zaznamenává všechny servisní úkony týkající se jednotlivých aut a upozorňuje Váspředem na blížící se termín servisní prohlídky, výměnu oleje nebo STK.

Montáž GPS lokátoru provádíme v celé České republice včetně montáže přímo u Vás ve firmě.

Na základě našich dlouholetých zkušeností a vašich individuálních požadavků pro Vás rádi připravímenezávaznou nabídku na míru našeho monitorovacího systému GPS Dohled. Neváhejte a obraťte se na profesionályve svém oboru.